Temistan
B-PRESS Wordpress Teması

B-PRESS Demoları

B-PRESS ile her şeyi birkaç tıklama ile halledebilirsiniz. Onunla neler yapabileceğinizi göstermek için birkaç demo hazırladık.

B-PRESS Özellikleri

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmış B-PRESS yeni başlayanlar için basit ve uzmanlar için güçlü özelliklere sahip yeni nesil premium WordPress temasıdır. Fonksiyonellik, kolay kullanım ve hız için tasarlanmıştır.

%100 Mobil Uyumlu

B-PRESS, tüm cihazlarda en iyi görüntü hedeflenecek şekilde geliştirilmiştir. Siteniz akıllı telefonlardan masaüstü bilgisayarlara kadar en iyi şekilde görüntülenir.

Bir Jet Kadar Hızlı

B-PRESS maksimum hız için optimize edilmiştir. Böylece siteniz hızlıca açılır ve ziyaretçileriniz sitenizin açılmasını beklerken sıkılıp kaçmazlar.

Çeviriye Hazır

B-PRESS ile isterseniz sitenizi birden çok dilde yayınlayabilirsiniz. En çok kullanılan dil eklentileri olan Polylang ve WPML ile tam olarak uyumludur.

Özelleştirme Desteği

Canlı özelleştirme seçeneklerini kullanarak ana sayfanızı dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. B-PRESS sitenizi dilediğiniz gibi tasarlamanızı sağlar.

Modüler Sistem

Ana sayfanızda gösterebileceğiniz 12 farklı alan bulunmaktadır. Modülleri istediğiniz gibi sıralayabilir, değişiklikleri canlı olarak görebilirsiniz.

Renk Değiştirme

B-PRESS ile sitenizin renklerini kolayca değiştirebilir, değişiklikleri canlı olarak görebilir, tek satır kod yazmadan sitenizi özelleştirebilirsiniz.

Lite / Pro Sürüm Karşılaştırması

B-PRESS'in Lite sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Lite sürümünde bazı özellikler kısıtlanmıştır. Karşılaştırmayı aşağıda görebilirsiniz.

Özellikler B-PRESS Lite B-PRESS Pro
Canlı Özelleştirme Desteği
Bileşen (Widget) Desteği
Renk Yönetimi
Üst Kısım (Header) Düzenleme
Alt Kısım (Footer) Düzenleme
Genel İçerik Ayarları
Özel İletişim Sayfası
Sosyal Medya
Mobil İletişim Barı
Ana Sayfa Modülleri Sıralama
Ana Sayfa Modülleri
Slayt
Kapak
Hizmetler
İkon / Resim
Projeler
Ürünler
Blog / Haber
Hakkımızda
Galeri
Eylem Barı
Müşteri Yorumları
İndir Satın Al

Satın Al

B-PRESS Wordpress temamız ile ilgileniyorsanız yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Dilerseniz 0850 885 3025 nolu telefonumuzdan arayarak müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.